اخبار مهم
Home / پزشکی و سلامت / آنچه در مورد هاشور زدن ابرو باید بدانید !
46918_158.jpg

آنچه در مورد هاشور زدن ابرو باید بدانید !

به گزارش کجله خبری اندیشه ناب:

میکروبلیدینگ چیست ؟

میکروبلیدینگ نیز یکی از  روش انجام آرایش دائمی بوده و زیر مجموعه تاتو و هاشور به حساب می آید که جدیدتر بوده و نیمه دائم به حساب می آید. زیرا در این روش جوهر به غشا میانی پوست رفته و به همین دلیل نیمه دائمی محسوب می شود. لازم به ذکر است که انجام این روش نیاز به مجوز داشته و هر کسی نمی تواند این کار را انجام دهد.

مرکز تخصصی هاشور ابرو در کرج

يکي از موارد و در واقع مهمترين کاربرد اين روش ، در انجام هاشورهاي ظريف و مويي ميباشد. دليل اين امر هم ، در اين است که در روش ميکروپيگمنتيشن ،  به دليل لرزش هاي دستگاه (تبديل حرکت دوراني موتور به حرکت خطي سوزن ) و ضربات وارده از سوزن به پوست ،  خط هاي هاشور ، ضخيم تر از موي ابرو ايجاد ميشود و البته عميقتر .

متد بليدينگ ، در مبحث پوست شناسي ، رنگ ها ، بي حسي ها کاملا مانند ميکروپيگمنتيشن بوده و فقط در روش تزريق رنگ به پوست با تغييراتي همراه ميباشد.

آناهید به عنوان یکی از بهترین مراکز تخصصی میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ (تاتو و هاشور ابرو)  در فردیس کرج با مجوز پزشکی  آماده ارائه با کیفیت ترین خدمات  میباشد.

 

بهترین آموزشگاه میکروپیگمنتیشن در کرج

 ما در اين روش،  از يک قلم دستي ساده ، که تيغ هاي سوزني شکل رديفي و فلت،  به آن متصل ميشود،  استفاده کرده و رنگدانه ها  را  با آغشته کردن سوزن ها ، به رنگ و کشيدن آن با فشار مناسب به داخل پوست ، تزريق ميکنيم .اين روش در عين سادگي به مهارت و هنربسيار بالايي در کشيدن خطوط و حفظ فشار دست يکسان ،  در تمام خطوط نيازدارد که اين امر در سايه تمرين و ممارست بسيار زياد حاصل ميشود .

بهترین مرکز هاشور ابرو در کرج

 

 زمان ماندگاری‌ هاشور به روش میکروبلیدینگ چقدر است؟

در روش میکروپیگمنتیشن ماندگاری بیشتر است  اما در روش میکروبلیدینگ به دلیل ظرافت و زیبایی بیشتر و عمق کاشت رنگدانه ی کمتر ، ماندگاری کمتر (حدود ۶ ماه تا یکسال) می باشد. 

بهترین مرکز تاتو در کرج

می فایل مجله خبری اندیشه ناب