اخبار مهم
Home / هنری / اعتراض دختر جوان هاليوود به تبعيض
39509_328.jpg

اعتراض دختر جوان هاليوود به تبعيض

به گزارش مجله خبری اندیشه ناب:

بازیگر مطرح این روزهای هالیوود صادقانه تأیید کرد که همکاران مرد دستمزد بیشتری در ‌هالیوود دریافت می‌کنند، اما استون در مصاحبه با «آوت مگزین» تصدیق کرد؛ حتی برخی از بازیگران مرد‌ هالیوود مقابل نابرابری دستمزدها ایستادگی می‌کنند تا برابری رعایت شود.
استون که اخیرا به فیلم «نبرد جنسیت‌ها» پیوسته است، گفت: در حرفه من لازم است که همکاران مرد من از دستمزدشان کم کنند تا شاید من هم بتوانم برابر با آنها حقوق دریافت کنم و برخی از آنها این کار را می‌کنند، چون فکر می‌کنند این کار منصفانه و درست است. هستند همکاران مردی که دستمزدی بیشتر از من دریافت می‌کنند، اما معتقدند؛ این حقوق باید برابر باشد و از حقوق خودشان کم می‌کنند و این می‌تواند در آینده هم نگاه من و هم آینده مرا تغییر دهد.
بازیگر «لالالند» گفت: بازیگران زن در بهترین موقعیت در برابر هر دلاری که بازیگران مرد دریافت می‌کنند، ۸۰سنت دستمزد می‌گیرند.
اوایل امسال ناتالی پورتمن به مسأله تفاوت دستمزد اعتراض کرده و گفته بود؛ تنها یک‌سوم هم‌بازی‌اش اشتون کوچر در فیلم «بی‌تعهد» ساخته ایوان ریتمن دریافت کرده است. در ‌سال ۲۰۱۵ نیز هک‌شدن اسناد سونی فاش کرد، جنیفر لارنس خیلی کمتر از هم‌بازی‌هایش کریستین بیل و بردلی کوپر در فیلم «کلاهبرداری آمریکایی» دستمزد گرفته است.

می فایل مجله خبری اندیشه ناب