اخبار مهم
Home / حوادث / بازداشت ۷۰ نفر در ۲ پارتی شبانه
32308_875.jpg

بازداشت ۷۰ نفر در ۲ پارتی شبانه

به گزارش مجله خبری اندیشه ناب

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نیشابور از دستگیری ۷۰ نفر و کشف مشروبات الکلی طی ۷۲ ساعت در پارتی‌های مختلط در سطح این شهرستان خبر داد.
به گزارش فارس، سید علی‌اکبر حسینی اظهار کرد: طی ۷۲ ساعت دو پارتی مختلط در سطح شهرستان نیشابور باهمت اطلاعات ناحیه مقاومت بسیج شهرستان جمع‌آوری شد.
وی ادامه داد: دوشنبه گذشته یک پارتی مختلط در منطقه فوشنجان با کار اطلاعاتی سربازان گمنام ناحیه مقاومت بسیج نیشابور شناسایی و پس از جمع‌آوری به نیروی انتظامی شهرستان تحویل گردید.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نیشابور تصریح کرد: در این پارتی ۱۴ دختر و ۱۴ پسر دستگیر و به همراه مشروبات الکلی کشف شده جهت طی مراحل قانونی تحویل دستگاه قضایی شهرستان شدند.
حسینی با اشاره به دیگر اقدام این ناحیه در جمع‌آوری پارتی در سطح شهرستان گفت: بامداد جمعه نیز با رصد اطلاعاتی در شهرستان از برپایی یک پارتی در منطقه باغرود نیشابور مطلع شدیم که با هماهنگی قضایی، نیروهای اطلاعات ناحیه مقاومت بسیج نیشابور وارد صحنه شدند و بیش از ۴۰ دختر و پسر را دستگیر کردند.
وی افزود: از این پارتی مقدار زیادی مشروبات الکلی کشف و ضبط گردید و در حال حاضر این افراد جهت بررسی و تا پایان تحقیقات در اختیار این ناحیه مقاومت خواهند بود و پس از آن به دستگاه قضا معرفی خواهند شد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نیشابور ضمن تشکر از سربازان گمنام ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نیشابور اظهار کرد: یقیناً حضور جوانان در این‌گونه فضاهای هنجارشکن به دلیل عدم کنترل خانواده‌ها است.

می فایل مجله خبری اندیشه ناب