اخبار مهم
Home / هنری / «بازیگر سینما» ۶ سال پس از طلاق دوباره «ازدواج» کردم (عکس)
35204_993.jpg

«بازیگر سینما» ۶ سال پس از طلاق دوباره «ازدواج» کردم (عکس)

به گزارش مجله خبری اندیشه ناب:

امیرحسین مدرس،‌ مجری تلویزیون و بازیگر همراه با همسر دومش بهار بهارمست، گفت و گویی را انجام داده است، او و همسرش در این گفت و گو درباره بسیاری از مسائل شخصی زندگی شان خیلی راحت سخن گفته اند.
به گزارش جام جم آنلاین ، مدرس می گوید من با همسر اولم ۱۲ سال زندگی کردم و پس از جدایی ۶ سال تنها بودم و مجدد ازدواج کرده ام اما خیلی ها شایعه درست کردند که من همزمان با همسر اولم ، ازدواج دیگری داشتم که بسیار مرا آزرده کرد.
بهارمست هم در این گفت و گو می گوید که چند ماه اول زندگی شان با امیرحسین مدرس خیلی سخت گذشته است، او توضیح می دهد: اول سخت بود. کسانی که با آنها ارتباط داشتم دوستانم بودند و زندگی با آنها نداشتم که بخواهم یکسری چیزها را از نزدیک ببینم. به همین دلیل چهار پنج ماه اول خیلی برایم سخت بود. خود امیرحسین خیلی به من کمک کرد که با سختی های کارش آشنا شوم.
همسر مدرس ادامه می دهد: من به او اعتماد را داشتم ولی در خیلی زمینه ها چون آدم نمی داند، مثلا یک فیلمبرداری می رفت ۱۲ ساعت طول می کشید. با یکی از بچه ها صحبت می کردم و می گفتیم ۱۲ ساعت، می گفتند مگر می شود؟ گفتم ممکن است وقت کم هم بیاید. وقتی خودم سر فیلمبرداری حاضر می شوم و می بینم که یک پلان چند بار تکرار می شود، جابجایی دوربین ها، آماده سازی صحنه خیلی زمان بر است یا اینکه گریم ها خیلی طولانی می شود. من خیلی این چیزها را ندیده بودم ولی وقتی از نزدیک رفتم دیدم و با سختی کار آشنا شدم، بهتر با این موضوع کنار آمدم.
بهارمست در پاسخ به این پرسش که تا به حال به آقای مدرس گفتید که دیگر نمی خواهید اجرا کند، هم این گونه توضیح می دهد: نه؛ حرفه ایشان بازیگری و اجراست پس نمی توانم این حرف را بزنم چون سال ها در این حرفه بوده اند. علاقه داشته اند که رفته است. شاید برنامه هایی که داشته مشورت کردیم. پیش آمده فیلمنامه را می خوانم که نظرم را بدهم. در بعضی جاها گفته ام کار را انجام ندهی بهتر است یا کاری بوده که می توانسته مرا متقاعد کند رفته است.
در بخش دیگری از این گفت و گو درباره آشپزی مدرس هم سوالی پرسیده می شود که همسرش می گوید: کلا دستپخت شان خوب است، البته چند وقت اخیر غذا درست نکرده است. فکر کنم آخرین بار آبگوشت پخت.
خود امیرحسین مدرس هم درباره خودش در این گفت و گو می گوید: من کار فنی را اصلا بلد نیستم، ماشین من داخل خیابان خراب شود، همانجا می گذارمش. پنچر هم شود همین کار را انجام می دهم.
او در پایان این گفت و گو تاکید می کند: خیلی جاها خوانده ام که امیرحسین قبل از اینکه همسر اولش را طلاق بدهد وارد رابطه دیگری شده است، در صورتی که سال ها بعد از ازدواج اول مان تنها بوده ام. ازدواج اولم ۱۲ سال طول کشید که ۶ سال بعد از جدایی ازدواج کردم.
منبع: مجله دیده بان

می فایل مجله خبری اندیشه ناب