اخبار مهم
Home / هنری / تایید ساخت قسمت جدید فیلم "لبه فردا"
31427_388.jpg

تایید ساخت قسمت جدید فیلم "لبه فردا"

به گزارش مجله خبری اندیشه ناب:

اندیشه ناب: به نظر می رسد مک کوایر نویسنده قسمت اول “لبه فردا” ساخت قسمت جدید این فیلم مهیج را که ستارگانی چون تام کروز و امیلی بلانت در آن نقش ایفا کردند، تایید نمود.
به گزارش سرویس هنری اندیشه ناب قسمت اول “لبه فردا” توانست به صورت دیجیتالی و بلو-ری فروشی ۱۰۰ میلیون دلاری را به دنبال داشته باشد که نشان از ساخت خوب آن دارد.
داستان “لبه فردا” درباره افسریست که تام کروز ایفاگر نقش آن می باشد و به جنگ با بیگانگان فضایی می پردازد. این جنگ زمانی دشوار می گردد که این افسر از قابلیت هایی چون بازگرداندن زمان و پیش بینی آینده توسط بیگانگان آگاه می شود. تام کروز نیز پس از تلاش هایی قابلیت های مورد اشاره را کسب کرده و در کنار شخصیتی که امیلی بلانت نقش آن را ایفا می کند تیمی قدرتمند را تشکیل داده و به جنگ بیگانگان می روند.
مک کوایر که نویسندگی قسمت اول را برعهده داشت این بار نیز نویسنده خواهد بود و داگ لیمان به عنوان کارگردان همچون قسمت قبل به ساخت قسمت جدید “لبه فردا” خواهد پرداخت.
متاسفانه مشخص نیست امیلی بلانت یا تام کروز نقش آفرینی خواهند کرد یا خیر اما انتظار می رود باری دیگر شاهد فیلی مهیج و اکشن باشیم.

می فایل مجله خبری اندیشه ناب