اخبار مهم
Home / هنری / ثبت رکورد تازه دانلود غیرقانونی موسیقی به نام محسن چاوشی
32645_808.jpg

ثبت رکورد تازه دانلود غیرقانونی موسیقی به نام محسن چاوشی

به گزارش مجله خبری اندیشه ناب:

آلبوم «امیر بی گزند» محسن چاوشی دیروز پس از ده دقیقه از ورود به شبکه موسیقی کشور،به رباتهای تلگرامی رسید و رکورد دانلود غیرقانونی موسیقی را شکست
به دلیل کاهش علاقه مخاطبان به خرید نسخه های سی دی و البته شهرت این روزهای محسن چاوشی است که آلبوم تازه اش؛«امیر بی گزند» زمانی که هنوز اولین فروشگاه موسیقی باز نشده و تنها ده دقیقه پس از قرار گرفتن فایل های آن روی یکی از سایت های مجاز، به صورت وسیع در فضاهای مجازی توزیع می شود.
همین امر باعث شده است تا در گوگل نام این آلبوم تازه را که جستجو کنید، با انبوهی از سایت ها مواجه خواهید شد که لینک دانلود رایگان، آن را در اختیار مخاطبان خود قرار داده اند.علاوه بر سایتها، ربات ها و کانال های تلگرامی هم همگام با این سایت ها پیش رفته و تنها دقایقی پس از انتشار، فایل های آلبوم را به کاربران خود هدیه کردند.
 سید هادی حسینی؛ تهیه کننده آلبوم «امیر بی گزند» در این باره به خبرنگار “ساعت ۲۴” گفت: «من لینک های دانلود غیر مجاز را دیدم اما به قدری تعداد این فضاهای لینک غیرمجاز افزایش یافته و رقابت میان این سایت ها بالا گرفته که نمی توان جلوی آن ها را گرفت.  آلبوم از ساعت هشت صبح روی سایت بیپ تونز قرار گرفت و تنها ده دقیقه پس از آن لینک دانلود روی سایت های غیرمجاز قرار داده شد.
ابن تهیه کننده افزود:براساس آمارهای غیررسمی یک آهنگ از محسن چاووشی ۶ تا ۱۰ میلیون بار دانلود شده، در حالی که براساس آمار رسمی، فروش مجاز آن ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار دانلود بوده است.
منبع : ساعت ۲۴

می فایل مجله خبری اندیشه ناب