اخبار مهم
Home / حوادث / جزييات تازه از نحوه دستگيری قاتل دختر بچه معصوم افغانی
31560_554.jpg

جزييات تازه از نحوه دستگيری قاتل دختر بچه معصوم افغانی

به گزارش مجله خبری اندیشه ناب

پسر ۱۷ ساله‌ای که یک دختر افغان را در ورامین ربوده و پس از آزار و شکنجه به قتل رسانده بود، صبح دیروز با حضور مقامات قضایی صحنه جرم را بازسازی کرد.
به گزارش ایران؛ متهم یکشنبه هفته گذشته – ۲۲ فروردین ماه – یک دختر شش ساله افغانستانی به نام ستایش را از در خانه شان واقع در منطقه خیرآباد ورامین ربوده و پس از تجاوز او را با اسید سوزانده و کشته است.
با ناپدید شدن ستایش، پدرمقتول برای یافتن دخترش در اطراف خانه و محله شان اطلاعیه پخش می‌کند و به این صورت تمام محله برای یافتن این کودک بسیج می‌شوند.
پدر ستایش می‌گوید: نزدیک به ۱۲ ساعت از ناپدید شدن دخترم گذشته بود که یکی از همسایه‌ها به من زنگ زد و گفت، نگران نباش دخترت در این نزدیکی‌ها است. این تماس چندبار دیگر نیز تکرار شد و من مشکوک شدم و موضوع را با پلیس درمیان گذاشتم.
وی ادامه داد: ساعتی بعد پلیس در جست و جوی خانه این همسایه جسد بی‌جان و سوخته دخترم را پیدا کرد و پسر وی را به خاطر قتل و تجاوز به دخترم بازداشت کرد.
این مرد گفت: پس از بازداشت متوجه شدم که متهم موضوع تجاوز و قتل دخترم را با دوستش در میان گذاشته است و او از ترس موضوع را به پدر و خانواده متهم اطلاع داده است و دلیل تماس‌های آنان با ما این بود که فرصتی برای انتقال جسد دخترم پیدا کنند که پلیس این امکان را به آنها نداد.
متهم که پس از دستگیری به جرم خود اعتراف کرده است با قرار بازداشت موقت دراختیار کارآگاهان قرار گرفت و صبح دیروز به دستور بازپرس جنایی ورامین در محل جنایت حاضر شده و چگونگی حادثه را بازسازی کرد.

می فایل مجله خبری اندیشه ناب