اخبار مهم
Home / حوادث / در تصادف پراید – نیسان: ۴ مسافر پراید در آتش زنده سوختند (+عکس)
643009_868.jpg

در تصادف پراید – نیسان: ۴ مسافر پراید در آتش زنده سوختند (+عکس)

به گزارش مجله خبری اندیشه ناب

 تصادف پراید و وانت نیسان در محور فسا به داراب در استان فارس موجب شد چهار نفر از سرنشینان خودرو زنده زنده در آتش بسوزند.  


فرمانده پلیس راه فسا پنجشنبه به خبرنگار ایرنا گفت :این تصادف ساعت ۱۴ امروز حد فاصل شهر نوبندگان فسا رخ داد و به دلیل شدت حادثه هویت هیچ کدام از جانباختگان تا این لحظه مشخص نیست و پلیس راهور فسا با استعلام خودرو مربوطه هویت مالک را مشخص می‌کند. 
سرهنگ سهراب صادقی افزود: سه نفر در این تصادف مصدوم شدند که به بیمارستان فوق تخصصی ولی عصر فسا اعزام شدند و اجساد چهار متوفی برای پیگیری‌های بعدی تا حصول نتیجه و احراز هویت به پزشکی قانونی تحویل می‌شود. 


محور فسا – داراب به دلیل محور اتصالی استان فارس به استان های جنوبی و هرمزگان و تردد بالای خودروها در ایام تعطیل و به ویژه جمعه شب ها همواره با حوادث این چنینی روبرو بوده است به گونه ای در همه ماههای سال شاهد تصادفات هستیم. 


اجرای بزرگ راه فسا – داراب که از سال ۹۰ در حدود ۳۰ کیلومتر شروع شده است تاکنون ۱۰ کیلومتر آن به بهره برداری رسیده و به علت کمبود اعتبار ۲۰ کیلومتر باقی مانده که تاکنون ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و با کندی اجرا می شود. 


تصادف پراید - نیسان در استان فارس/ 4 مسافر پراید در آتش زنده زنده سوختند (+عکس)


دکتر شهرام شکوهیان رئیس بیمارستان فوق تخصصی ولی عصر فسا هم در خصوص مصدومین گفت :یکی از مصدومین که خانم است از قسمت پا دچار شکستگی شده و یک کودک دچار ضربه مغزی شده که در دست درمان هستند و نفر سوم دچار صدمات و جراحات سطحی شده است

***اخبار آنلاين مرتبط با اين مطلب را در كانال نوانديش دنبال كنيد***


می فایل مجله خبری اندیشه ناب