اخبار مهم
Home / هنری / كنسرت 'يانى' در عربستان با همراهى دخترش: فراگیری زبان عربی را آغاز کردم (عكس)
42507_206.jpg

كنسرت 'يانى' در عربستان با همراهى دخترش: فراگیری زبان عربی را آغاز کردم (عكس)

به گزارش مجله خبری اندیشه ناب:

یانی، موزیسین پر آوازه یونانی از جده: فراگیری زبان عربی را آغاز کردم
یانیس کریسومالیس مشهور به یانی، نوازنده و موسیقی‌دان سرشناس یونانی که برای برگزاری چند کنسرت، صبح روز سه‌شنبه ۲۸ نوامبر ۲۰۱۷ وارد جده سعودی شد، گفت فراگیری زبان عربی را شروع کرده است.
یانی موسیقی‌دان شهیر یونانی بلافاصله پس از ورود به فرودگاه بین‌المللی ملک عبدالعزیز شهر جده در توئیتر نوشت که همه به او خوشامد گفته‌اند و او فراگیری زبان عربی از رسانه‌ها را آغاز کرده است.
او پیش از رسیدن به جده تصویری از خود و دخترش در توئیتر منتشر کرده و نوشته بود: «سفر بزرگ آغاز شد».
یانی همچنین ویدئوی کوتاهی از حضورش در فلوریدا و قبل از سوار شدن به هواپیما منتشر کرد و به هوادارانش اطلاع داد که پیش از رسیدن به عربستان سعودی، در دبی توقف خواهد کرد. او همچنین گفت حضورش در سعودی تاریخ ساز خواهد بود و او حاضر نیست در ازای هیچ چیزی در دنیا، چنین فرصتی را از دست بدهد.
کریستالان دختر یانی نیز در این سفر همراه پدرش خواهد بود و یانی گفت که با توجه به اهمیت این «سفر بزرگ» تاکید کرده دخترش او را همراهی کند.
این اولین حضور یانی در عربستان سعودی است. در این سفر شهرک اقتصادی ملک عبدالله در جده در ۳۰ نوامبر و در اول دسامبر ۲۰۱۷ میزبان اولین کنسرت یانی در کشور عربستان سعودی خواهد بود. یانی پس از آن به مرکز همایش‌های بین‌المللی ریاض خواهد رفت و در روزهای سوم و چهارم دسامبر به اجرای کنسرت خواهد پرداخت.
تعداد پرشماری از کاربران سعودی فضای مجازی به این توئیت یانی واکنش مثبت نشان داده و هیجان خود را برای حضور در کنسرت‌های یانی در سعودی اعلام کردند. آنها نوشتند که سابقه و سطح جهانی یانی و همچنین دستاوردهای هنری قابل توجه او را شناخته و ارج می‌نهند.
منبع: مطالعات عربستان

می فایل مجله خبری اندیشه ناب