اخبار مهم
Home / هنری / مهناز افشار: برای خودتان رویا بسازید +عكس
57355944.jpg

مهناز افشار: برای خودتان رویا بسازید +عكس

به گزارش مجله خبری اندیشه ناب:

مهناز افشار پس از به صدا درآوردن زنگ مدرسه کودکان کار «ایلیا» خطاب به دانش آموزان این مدرسه گفت: برای خودتان رویا بسازید و برای رسیدن به رویاهایتان تلاش کنید. اجازه ندهید هیچ اتفاقی باعث شود تا صدای قلب‌هایتان را گوش نکنید و آدم خوبی نباشید.

به گزارش ایسنا، به نقل از مشاور رسانه‌ای پویش بدسرپرست تنهاتر، این بازیگر که به عنوان سخنگوی این پویش -شنبه سوم مهر ماه- با وجود آسیب دیدگی از ناحیه پا باز هم در جمع بچه‌های مدرسه حضور یافت، برای دانش آموزان مدرسه «ایلیا» در آغاز سال جدید تحصیلی آرزوی موفقیت کرد و خطاب به آن‌ها ادامه داد: همه ما با امید و عشق زنده هستیم و زندگی می‌کنیم. شما آینده سازان این سرزمین هستید.

در ادامه این مراسم سرودها و ترانه‌هایی شاد خوانده شد و بچه‌ها اولین روز سال تحصیلی را همراه با مهمان ویژه‌شان و دست‌اندرکاران پویش بدسرپرست تنهاتر است جشن گرفتند.

جمعی از کودکان و نوجوانان این مدرسه ضمن گرفتن عکس یادگاری با سخنگوی پویش بدسرپرست تنهاتر است، گل های خود را به او هدیه کردند.

مهناز افشار با اشاره به این که بعد از سال‌ها حضورش در مدرسه در اولین روز سال تحصیلی برایش یادآور خاطرات خوش کودکی است و حال و هوای گذشته را تداعی کرده است، از بچه‌ها خواست تا یک عکس سلفی با هم بگیرند.

حسینی مجری مراسم برای بهبود شکستگی پای این هنرمند دعا کرد و افشار در پاسخ گفت: شک ندارم که با نفس گرم و دعاهای حق بچه‌های این مدرسه پایم به سرعت جوش می خورد و گچ آن را باز خواهم کرد.

بازیگر فیلم سینمایی «نهنگ عنبر» که با فریاد بلند بچه‌های مدرسه مواجه شده بود به دانش آموزان این مدرسه قول داد تا اگر مربیان و معلمان مدرسه از نمره‌ها و وضعیت تحصیلی شان راضی باشند و تلاش درسی دانش آموزان را تایید کنند، آن‌ها را به اردویی یک روزه دعوت خواهد کرد.

پویش «بدسرپرست تنهاتر است» با حمایت بیش از ۴۵۰ سینماگر، ورزشکار، فعال حقوقی، اجتماعی و رسانه‌ای، مذاکره با روسا، مدیران نهادها و سازمان های مسئول در برابر حقوق کودکان را برای ضمانت اجرایی قوانین حمایتی از آن‌ها و اصلاح و وضع قوانین جدید در دستور کار خود دارد.

می فایل مجله خبری اندیشه ناب