اخبار مهم
Home / هنری / نخستین اجرای صحنه‌ای موسیقی الکترونیک، صدا + تصویر
31229_830.jpg

نخستین اجرای صحنه‌ای موسیقی الکترونیک، صدا + تصویر

به گزارش مجله خبری اندیشه ناب:

ساعت۲۴-اولین رویداد اجرای موسیقی الکترونیک همگرا به اجرای صحنه‌ای “صدا + تصویر” اختصاص دارد. در این پرفرمنس، آثار شخصی “آرمان دیناروند” (صدا) به همراه ویژوال‌های مخصوص آن، که توسط “آرمان جنگمیری” تهیه شده (تصویر) به صورت زنده اجرا خواهند شد. این رویداد از حیث قالب اجرایی و جنس موسیقی آن (جنس ترنس،هاوس، چیلوت، دابستپ و…) به نوعی “اولین” در ایران به شمار می‌رود.
طی روزهای آتی در قالب تیزر، بخش‌هایی از محتوای این رویداد را به اشتراک خواهیم گذاشت…”این رویداد تنها یک اجرای صحنه‌ای نیست!”بلیت فروشی نخستین اجرا از سری رویداد‌های “موسیقی الکترونیک همگرا” آغاز شده و علاقمندان برای  خرید و تهیه بلیت به وب سایت همگرا و یا سایت “تیوال” (بخش موسیقی) مراجعه نمایید.
http://www.tiwall.com/music/concert-cemfest001
بهای بلیت: ۴۰,۰۰۰ تومان
محل اجرای این کنسرت  تئاتر باران،نشانی خیابان انقلاب، ابتدای خیابان فلسطین جنوبی، پلاک ۲۹۲ / شماره تماس: ۶۶۱۷۶۸۲۵  زمان اجرا  شنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۵ساعت:  ۱۹:۰۰ و ۲۱:۰۰
مدیریت هنری: مهدی محمدی سنج
صدا: آرمان دیناروند
تصویر: آرمان جنگمیری
دستیار فنی: آبتین توحید
این برنامه اجرایی چندرسانه‌ای با درون مایه‌ی موسیقی الکترونیک (غیر تجربی)، از سری رویدادهای «موسیقی الکترونیک همگرا» است.
فراخوان لیبل «موسیقی الکترونیک همگرا» (Convergent Electronic Music) به منظور انتشار آثار هنرمندان ایرانی…
اگر دستی در آهنگسازی و ساخت موسیقی الکترونیک دارید،
اگر به دنبال شنیده شدن آثار خود و معرفی آن به دیگر علاقه‌مندان موسیقی الکترونیک هستید،
و اگر فعالیت و اثرگذاری در “جامعه‌ی موسیقی الکترونیک ایران” برایتان اهمیت دارد؛
به پروژه‌ی «موسیقی الکترونیک همگرا» (Convergent Electronic Music) ملحق شوید…
آثار منتشر نشده‌ی خود (بدون در نظر گرفتن فرم و چارچوب آن، صرفاً قرار گرفتن در دسته‌ی موسیقی الکترونیک کفایت می‌کند) را از طریق فرم “ارسال دمو” برای ما ارسال کنید تا پس از تایید توسط لیبل موسیقی الکترونیک همگرا منتشر شود.
(تک قطعه و مجموعه های کوتاه به صورت اینترنتی / مجموعه‌های بلند، آلبوم و مجموعه‌های منتخب از هنرمندان به ۲ روش فیزیکی و اینترنتی منتشر خواهند شد.)

می فایل مجله خبری اندیشه ناب