اخبار مهم
Home / پزشکی و سلامت / هانی ژل رویال ؛ دارویی با خواص معجزه آسا
50925_993.jpg

هانی ژل رویال ؛ دارویی با خواص معجزه آسا

به گزارش کجله خبری اندیشه ناب:

 هانی ژل رویال یک غذاداروی فراسودمند فرآوری شده حاوی عسل و ژل رویال و عصاره عناب می باشد.

 ژل رویال ترکیبی مغذی است که به عنوان غذای ملکه زنبورها موجب باروری فوق العاده و عمر طولانی او می گردد

هانی ژل رویال شربت غلیظ شده ای می باشد برای استفاده ساده برای بیماران و دوستدارن ژل رویال

 مطالعات معتبر، اثرات آنتی اکسیدانی، ایمونو مدولاتوری، ضد توموری، افزایش باروری، کاهش کلسترول، کاهش پرفشاری خون و افزایش حافظه را درباره ژل رویال بازگو می کنند. از طرف دیگر مطالعات مختلف نشان داده اند که عسل طبیعی می تواند در درمان عفونت های مختلف، زخم معده و زخمهای پوستی، آسم، سرماخوردگی و آنفولانزا موثر باشد، سیستم ایمنی را تقویت کند و با سلولهای سرطانی مبارزه کند. تمام اسید های آمینه ضروری برای انسان، انواع ویتامین های گروه B و مواد معدنی چون پتاسیم، کلسیم، آهن و روی به همراه سایر مواد مغذی مورد نیاز برای انسان باعث می شود تا مجموعه ژل رویال و عسل و عصاره عناب، غذایی حافظ سلامتی و شفابخش قلمداد شود.

خواص درمانی ژل رویال

اثرات درمانی ژل رویال را  می توان در بیماری های  زیر ذکر نمود:

·         تحقیقات اخیر دانشمندان نشان می‌دهد ژل رویال خاصیت آنتی اکسیدان بالایی درد و با ترکیبات هانی ژل علاوه بر داشتن خاصین آنتی اکسیدان ضد سرطانی آن توان بیماران سرطانی در دوران شیمی درمانی را زیاد می کند

·         تاثیر ژل رویال بر بیماری دیابت:  برخلاف نظر برخی افراد که به دلیل شیرین بودن عسل  آن را برای بیماران مبتلا به قند خون ممنوع می دانند،  در صورتی که به طور مداوم ۸ هفته به صورت روزانه از ژل رویال استفاده شود شرایط قند خون تهدید شده انسولین در بدن بیشتر ترشح می‌گردد.

·         بهبود زخم های مربوط به دیابت با ژل رویال:  در درمان زخم های دیابت می توان از پمادهای حاوی ژل رویال پس از تمیز کردن محل زخم و برداشتن بافت های   مرده پوست استفاده نمود.

·          ژل رویال ناباروری  نازایی   مصرف مرتب ژل رویال در دراز مدت، دارای اثرات مثبتی بر تنظیم تعادل هورمون ها می باشد و درمان ناباروری و نازایی دارد. ژل رویال، در بهبود مشکلات ناباروری ناشی از عدم تعادل هورمون ها موثر عمل می کند.

·         افزایش قدرت باروری

·         خاصیت ضد سرطانی و آنتی اکسیدانی

·         کاهش وزن

·         بهبود دوران یائسگی در خانم ها

·         ریزش مو

·          شکستگی استخوان

·         بهبود استخوان بندی و افزایش قد در کودکان

·         افزایش حافظه و رفع آلزایمر

·          سردرد های سنگین

·         بهبود ضعف و خستگی بدن در شیمی درمانی ، ورزش سنگین

·         تعادل سیستم ایمنی بدن

·         جلوگیری از بیمارهای سرماخوردگی و انفولانزا

·         تعادل رساندن فشار خون و چربی خون

·         بهبود جوش و زخم های صورت و پوست

·         افزایش قدرت بدنی

·         تعادل رساندن سیستم امینی بدن

پزشکان جدید و پزشکان طب سنتی این ماده ارزشمند را در موارد درمانی متعدد به عنوان یک درمان بدون عوارض معرفی می نمایند . پس شما نیز سعی کنید از استفاده از آن غافل نشوید.

یکی دیگر از خواص آن می توان به به تعادل رساندن وزن بدن با استفاده از رژیم های غذایی و یا دمنوش لاغری گیاهی دانست. از این رو دمنوش لاغری دکتر پس از سالها تجربه دکترای متخصص طب ایرانی ترکیباتی را بدست آوردند که علاوه بر مزه آن در هنگام استفاده در دوران رژیم غذایی لاغری می توان با استفاده از دمنوش لاغری سوخت و ساز بدن را زیاد کرد و در کنار رژیم غذایی و لاغری بتوان اثر آن را چند برابر بیشتر کرد.

ژل رویال فرآورده ای است طبیعی که با اثرات تغذیه ای و حمایتی خود، می تواند شاخص های سلامتی فرد را حفظ و بهبود بخشد. تقویت عمومی بدن و تحریک و تعدیل سیستم ایمنی بیشترین انتساب در اثرات شبه دارویی و مکمّلی آن دارد .

ژل رویال از لحاظ محتوای ویتامین های محلول در آب و نیز مواد معدنی مورد نیاز برای بدن به ویژه پتاسیم غنی می باشد و عسل در همراهی با ژل رویال، ارزش تغذیه ای مکملی آن را افزایش می دهد. بدیهی است این ترکیب نباید به عنوان جایگزینی برای سایر معالجات، مورد استفاده قرار گیرد. مگر اینکه درمان بوسیله پزشک صلاحیت دار تایید شده باشد.

 

ژل  رویال باعث کاهش علائم بیماری و یا درمان قطعی  برخی بیماری‌ها می گردد ولی نکته واقع گرایانه این است که نمی شود گفت که این ماده شفابخش باعث درمان هر نوع بیماری و مشکلی خواهد بود. بیماری و مشکلاتی هستند  که توسط این عسل شفابخش قابل درمان نیستند. از جمله این بیماری ها می توان به  آلرژی و حساسیت های فصلی اشاره نمود.تحقیقات نشان داده اند که  ژل رویال می‌تواند باعث بهبود خشکی بینی، عطسه، و  ناراحتی چشم کودکان بر اثر حساسیت فصلی  گردد ولی درمان قطعی نیست.

می فایل مجله خبری اندیشه ناب