اخبار مهم
Home / هنری / ٤ طلاق هاليوودى پر سر و صدا در سال ٢٠١٦ (عكس)
1011403_483.jpg

٤ طلاق هاليوودى پر سر و صدا در سال ٢٠١٦ (عكس)

به گزارش مجله خبری اندیشه ناب:

جانی دپ و امبر هرد
 
 جدایی جانی دپ و امبر هرد همه را شوکه کرد. جدایی آنها مانند یک کابوس بود. امبر هرد اعتراف کرد که در طول ازدواج ۱۵ ماهه شان، مدام از سوی جانی دپ مورد آزار و اذیت قرار می گیرد. 
 

بروکلین بکهام و کلویی مورتز
  
شاید شما هم با این نظر موافق باشید که عشق های دوران نوجوانی دوام ندارند، آنچه برای بروکلین بکهام و کلویی مورتز اتفاق افتاد. بروکلین بکهام، پسر بزرگ دیوید بکهام، جدایی خود را از هنرپشه جوان هالیوود، کلویی مورتز، اعلام کرد.
 
 شکست عشقی های هالیوودی در سال 2016

تام هیدلستون و تیلور سوئیفت
 
طرفداران تیلور سوئیفت هم شاهدند که تیلور این بار بیش از همیشه عاشق به نظر می رسید اما گویا رابطه او با بازیگر مشهور، تام هیدلستون، آنطور که انتظارش را داشت، پیش نرفت. تیلور آنقدر به این رابطه امید داشت که نه تنها با خانواده تام ملاقات داشت بلکه یک بار لباسی به تن کرد که روی آن نوشته بود: «من ت.ه را دوست دارم». البته گزارشات حاکی از آن است که تنها تیلور این رابطه را تمام شده می داند.
 
 شکست عشقی های هالیوودی در سال 2016

آنجلینا جولی و برد پیت
  
آنجلینا جولی و برد پیت، محبوب ترین زوج هالیوودی، از زمانی که فیلم برداری فیلم «آقا و خانم اسمیت» آغاز شد، با هم در ارتباط بودند و حال پس از سالها زندگی مشترک تصمیم به جدایی گرفتند. دعوای آنها زمانی شدت گرفت که آنها با هواپیمای شخصی شان در حال مسافرت بودند که برد پیت یکی از فرزندانش را، پس از مصرف مشروبات الکی، مورد آزار و اذیت قرار داد. آنها هنوز هم سر فرزندان شان با هم به توافق نرسیدند.
 
 شکست عشقی های هالیوودی در سال 2016


ترجمه از پردیس بختیاری

می فایل مجله خبری اندیشه ناب