اخبار مهم
Home / پزشکی و سلامت / یک «میوه بهاری» برای جرم گیری دندان !
31894_977.jpg

یک «میوه بهاری» برای جرم گیری دندان !

به گزارش کجله خبری اندیشه ناب:

فصل بهار و تابستان پر از میوه های خوشمزه و بسیار مفید است که در این میان میوه ای یافت می شود که علاوه بر درمان بسیاری از بیماری ها نقش یک جرم گیر را ایفا می کند.
به گزارش برنا، جرم گیری یکی از روشهای سفید شدن دندانهاست که به دلیل عوارض و مشکلاتی که به بار می آورد نمی توان به طور مداوم از آن استفاده کرد و در عین حال هر قدر هم مسواک و نخ دندان به طور منظم استفاده شود باز هم خواه ناخواه در گوشه کنار دندانهایمان جرم  با آن رنگ زرد ناخوشایند وجود دارد.
در فصل بهار و تابستان تنوع میوه و به دنبال آن خواص فوق العاده فرصت را فراهم می آورد تا برخی از مشکلات کوچک اما مهم سلاکتیمان را خودمان به کمک این میوه ها برطرف کنیم.
با توجه به گفته های متخصصان دندان پزشکی میوهای بسیاری برای حفظ سلامت و زیبایی دندان توصیه شده اند.
میوه هایی مانند سیب, گلابی, خیار و کرفس میوه هایی هستند که خاصیت پاک کنندگی دارند و می توانند باعث پاک شدن مانده های غذا در میان دندان ها شوند.
همان میوه ای که قصد داشتیم تا به شما به عنوان یک جرم گیر قوی معرفی کنیم. برای داشتن دنداهایی سفید و براق تنها کافی است توت فرنگی را به دندان هایتان بمالید و اجازه دهید تا چند ثانیه بر روی دندانهایتان باقی بماند و مانند یک سمباده عمل کرده و جرم های دندان ها را از بین ببرد.

می فایل مجله خبری اندیشه ناب