اخبار مهم
Home / پزشکی و سلامت / یک نوشیدنی معجزه آسا برای بیماران سرطانی
31814_893.jpg

یک نوشیدنی معجزه آسا برای بیماران سرطانی

به گزارش کجله خبری اندیشه ناب:

کسانی که تحت شیمی درمانی قرار می گیرند، سلول های سالم بدن شان از دست می دهند. این نوشیدنی باعث تقویت سیستم ایمنی بدن می شود.
به گزارش  برنا، متاسفانه در چند سال اخیر شاهد رشد بیماری سرطان، بوده ایم. پزشکان این بیماری را ناشی از امواج ماهواره ای و تغذیه  نا مناسب می دانند. اگر یکی از عزیزتان در حال مبارزه با این بیماری است، بهتر است در تغذیه او دقت کنید تا سیستم ایمنی بدن بیمارتان را بالا ببرید. زیرا کسانی که برای درمان این بیماری تحت شیمی درمانی قرار می گیرند، سلول های سالم بدن شان را نیز به همراه سلول های ناسالم از دست می دهند.
به همین منظور بهتر دیدم که در کنار درمان شیمیایی، درمان گیاهی و سنتی را نیز معرفی کنم. این نوشیدنی مورد تایید بسیاری از پزشکان طب سنتی است و اگر از این نوشیدنی استفاده کنید تا حد زیادی به اثرات ناگوار درمان این بیماری کمک کرده اید.
این نوشیدنی معجزه گر به سادگی تهیه می گردد:
شما فقط به چغندرقند ، هویج و سیب، از هر کدام یک عدد نیاز دارید.
میوه ها را به همراه پوست قطعه قطعه کرده و سپس در آبمیوه گیری قرار داده و پس ازآبگیری بلافاصله بنوشید. هر چه از زمان آبگیری بگذرد، آبمیوه خاصیت خود را از دست خواهد داد.
با توجه به اینکه این نوشیدنی باعث تقویت سیستم ایمنی بدن می شود، در پیشگیری از بیماری های کبد، کلیه، لوزالمعده و همچنین درمان زخم معده نیز بسیار موثر است.
اما اگر از خستگی مفرط و خشکی و قرمزی چشم رنج می برید با ویتامین A موجود در این نوشیدنی، باعث بهبود این علایم خواهید شد.
همچنین برای کمک به حرکات روده و رفع یبوست این نوشیدنی را مصرف کنید، به این ترتیب باعث سلامت پوست و بشاش شدن آن خواهید شد. 
برای دیدن اثر این نوشیدنی طبیعی، آن را به مدت ۲ هفته به طور مداوم یکبار به صورت ناشتا قبل از صبحانه و یک بار در بعدازظهر مصرف کنید. این نوشیدنی در کاهش وزن نیز موثر است.
امیدوارم با این نوشیدنی بتوانید به عزیزانی که با این بیماری در حال مبارزه هستند کمک کنید.

می فایل مجله خبری اندیشه ناب