اخبار مهم
Home / پزشکی و سلامت / ۶ خوراکی برای نابود کردن سرطان
29229_638.jpg

۶ خوراکی برای نابود کردن سرطان

به گزارش کجله خبری اندیشه ناب:

در اینجا به ۶ خوراکی و ماده غذایی اشاره می‌کنیم که ۱۰۰ درصد از سلول‌های سرطان سینه را در مردان و زنان به‌طور طبیعی از بین می‌برند.
برخی افراد فکر می‌کنند که سرطان سینه تنها در زنان شایع است، در صورتی که این سرطان در مردان نیز وجود دارد. به علت افزایش این نوع سرطان در میان مردان و زنان، افراد به دنبال راهی برای پیشگیری از آن‌ هستند. یکی از عوامل‌ مهم به وجودآورنده سرطان، مصرف محصولاتی است که حاوی سموم سرطان‌زا هستند؛ این سموم گاهی اوقات در محیط اطراف نیز وجود دارند.
تحقیقات و مطالعات فراوانی تمرکز خود را بر روی کشف مواد طبیعی یا خوراکی‌هایی گذاشته‌اند که از سرطان سینه پیشگیری می‌کنند.
مطالعه‌ای جدید در مرکز علوم بهداشتی واقع در نیواورلئال ۶ ماده غذایی موجود در سبزیحات، میوه‌ها، ادویه‌جات و ریشه برخی گیاهان را کفش کرده است که ۱۰۰ درصد از سلول‌های سرطان سینه را از بین می‌برد. آن‌ها توانسته‌اند با ترکیب این مواد به نتیجه‌ای بسیار مطلوب در برطرف کردن سلول‌های سرطانی در این نوع سرطان دست یابند.
در اینجا فهرست این مواد را برای شما آماده کرده‌ایم که با ترکیب آن‌ها می‌توانید ۱۰۰ درصد سلول‌های سرطانی در سرطان سینه را از طریق مهار و تهاجم به آن‌ها و در نهایت با توقف چرخه سلولی آن سلول‌ها از بین ببرید و رشد ۸۰ درصذ از آن‌ها را مهار کنید:
کورکومین و ایزوفلاون موجود در سویا
زردچوبه
ایندول-۳-کاربینول موجود در خانواده کلم‌ها
C-فیکوسیانین موجود در اسپیرولینا
رسوراترول موجود در انگور
کورستین موجود در چای و سبزیجات و میوه‌ها

*باشگاه خبرنگاران،

می فایل مجله خبری اندیشه ناب